Nowości

Warkoczyki AFRYKAŃSKIE

Do naturalnych włosów wplatamy specjalnie do tego przeznaczone włosy syntetyczne. Możesz wybrać kolor jaki chcesz.
Warkoczyki nie niszczą włosów. W jakim stanie były przed zaplataniem w takim pozostaną. Ewentualnie mogą się ożywić, zregenerować bo przez cały czas noszenia warkoczyków nie będą katowane suszarką, prostownicą czy innymi specyfikami do włosów. Jest to także dobry sposób dla osób planujących zapuścić swoje włosy.
Ilość warkoczyków zależy od gęstości włosów klientki, najczęściej to
ok.150-200 sztuk. Mają ok. 65cm długości. Można je nosić ok 4 miesięcy, istnieje możliwość przeplecenia boków i góry w celu odświeżenia fryzurki (wtedy można nosić je dłużej).

Metoda Micro Ring

Polega na łączeniu pasemek włosów do włosów klientki za pomocą malutkich prawie nie wyczuwalnych obrączek. Kolor obrączek dopasowany jest do koloru włosów klientki. W tej metodzie włosy ściągamy po 4 miesiącach,preparujemy i zakładamy ponownie.
Przedłużanie włosów to zabieg, który zaledwie w 2 godziny poprawia całkowicie nasze samopoczucie. Dzięki niemu ze słabych i cienkich włosów możemy uzyskać bardzo kobiecą fryzurę.Usługę wykonuję ze szczególną starannością, precyzyjnie dobieram kolor, długość i strukturę włosów.
Do przedłużania używam wysokiej jakości włosów naturalnych słowiańskich, europejskich oraz indyjskich.
Wykonujemy również refleksy, baleyage, farbowanie, jak i stylizację włosów po przedłużeniu.